מהשנה שעברה | פייסבוק איציק איטח

חיילי גדוד המשרתים בגבול רצועת עזה היו רוצים גם הם לחגוג את חג המימונה שייערך במוצאי שבת. אולם לאחר שפנו למספר אנשים בבקשה לעזרה בהכנת מופלטות או כל דבר אחר שיעביר להם את תחושת החג, החליטו לבקש שוב ממי שמסתבר דאג להם גם בשנה שעברה, הלא הוא איציק איטח, איש החסד מאשדוד.

בהודעה שנמסרה לאיטח כתבו החיילים: "אנחנו פה בגבול עזה ואין מצב שנחזור לבית בימים הקרובים. כל הגדוד פה אומר שרק איציק איטח יכול לדאוג לנו למופלטות. כל מי שניסינו לא יכול אז מנסים אותך."

"אין מי שידאג לנו"

איטח כמובן לא נשאר אדיש ומיד נרתם למשימה. בפוסט שפרסם בפייסבוק הוא קרא לאנשים להצטרף, כל אחד כפי יכולתו, בכדי לשמח את החיילים לרגל החג. כך כתב: "כמו בכול שנה, מי מתנדב/ת לתת מגש או שתיים של מופלטות, עוגות ושתיה - נעשה גם השנה בגבול עזה מימונה ללוחמים. יאללה שוט כמה שיותר יותר ויותר חיילים ייהנו".

על אף שפרסם את הפוסט לפני מספר ימים, טרם הגיע אל היעד המבוקש ובו כל חיילי הגדוד יוכלו להינות לפחות ממופלטה אחת ובשאיפה שגם מעבר. להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ שאיטח פתח לשם כך לחצו כאן!

050-388-4898 (איציק)

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]